Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Вхід на сайт


Пошук

Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 43

Друзі сайту

 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

      Про НВК "Соломон"

      Навчально-виховний комплекс «Соломон» розпочав свою роботу 01 вересня 2014р. і працює відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту, державної національної програми «Освіта». 

      Школа спрямовує свою роботу на пошуки індивідуального підходу до кожного учня. В процесі навчання використовуються передові сучасні технології, спрямовані на всебічний розвиток учня. 

      В процесі навчання ми ставимо перед  дітьми легкі та зрозумілі їм цілі, виконання яких покладаємо на дітей, що в свою чергу розвиває в дітях відповідальність та усвідомлення необхідності самовдосконалюватися, а також сприяє розвитку працездатності. Ми практикуємо на уроках колективну роботу та роботу в групах, що допомагає дітям цінувати та поважати думку кожного, а також усвідомлювати те, що в колективі нема чужої роботи. В результаті, ми отримуємо кероване і мотивоване навчання. Таким чином діти вивчають предмети: англійську мову, математику, історію та інші.

      В школі ми намагаємося створити особливу атмосферу між дітьми і педагогами, а також залучити до співпраці батьків, адже ми маємо бути однією командою, щоб досягти бажаних результатів. Наша школа в першу чергу налаштована на виховання дитини як особистості,тому велика увага приділяється морально-етичному вихованню.

      Учням, які закінчили школу і  здали державну підсумкову атестацію, видається свідоцтво про базову загальну середню освіту. На сьогоднішній день в школі навчаються діти до 5 класу включно, щорічно будемо переводити в наступний клас.

     Школа працює в режимі повного дня з 8.30 до 17 год.    На базі школи діють наступні гуртки:

  • «Талановиті пальчики»;
  • Малювання;
  • «Шукачі пригод»;
  • А також гурток в’язання.

  На цих гуртках діти можуть проявити свої творчі здібності  і розвивати свою уяву.

      Крім того в школі є дошкільна підготовча група, де вихователі займаються підготовкою дітей до вступу в перший клас. Заглядаючи в очі учнів школи «Соломон», ми бачимо радість і спокій, і розуміємо, що саме цього бракувало нам, коли ми навчались. В дитячих очах нема страху перед вчителями, вони без стресу переживають контрольні роботи і взагалі ввесь навчальний процес проходить без напруги і тиску. Ми хочемо щоб діти відчували, що вчитель – це друг і помічник, готовий в будь-яку хвилину прийти на допомогу, чи то порадою, чи додатковим поясненням незрозумілої теми, чи просто посмішкою і добрим словом.

      Особлива атмосфера нашої школи допомагає дітям не тільки зрозуміти і засвоїти навчальний матеріал, а й відчути дію і вплив християнських цінностей, які у нас на першому місці.


  Адмінстрація

  1. Гайсан Алла Омелянівна - директор
  2. 2002 рік закінчила ЧНУ ім. Ю. Федьковича, спеціальність за дипломом – Правознавець. Працювала в вищому професійному училищі м. Сокиряни на посаді викладача; керівником гурткової роботи в Будинку дітей та учнівської молоді м. Хотин, керівником гуртків Чернівецького обласного центру еколонатуралістичної творчості учнівської молоді м. Чернівців. З 2002 року директор ДВБК. З 2014 році директор НВК «Соломон».

  3. Константин Марія Миколаївна
  4. Заступник директора з навчальної роботи та вихователь старшої садової групи; спеціаліст вищої категорії, отримала звання «вихователь- методист», «старший вихователь». Нагороджена грамотами Чернівецького міського голови та управління освіти чернівецької міської ради.

  5. Опаєць Надія Василівна
  6. Заступник директора з навчально-виховної роботи. У 2002 році закінчила ЧНУ ім. Ю. Федьковича і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Англійська мова та література», та здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та літератури.

  Педагогічний колектив

  Учителі початкових класів:

  • Гурдіш Романа Максимівна – вчитель першого класу,магістр початкової освіти.
  • Горжу Інна Іванівна – вчитель другого класу, спеціаліст.
  • Скиданюк Сніжана Мирославівна – вчитель третього класу, спеціаліст.
  • Хабуля Зінаїда Іванівна – вчитель четвертого класу, «спеціаліст вищої категорії», «старший витель».
  • Попельницька Марина Сергіївна – вихователь ГПД.

  Вчителі української мови та літератури:

  • Федірчик Любов Ярославівна - «спеціаліст першої категорії» ,вчителі української мови та літератури.
  • Біла Наталія Вячеславівна - магістр української філології.

  Вчителі іноземних мов:

  • Каралаш Анастасія Сергіївна - магістр філології, викладач англійської та французької мов.

  Вчителі природничих дисциплін:

  • Баранюк Ольга Василівна - магістр біології, викладач.